NS kortingsactie - ontvang 5 euro korting op geselecteerde titels

Lezen is een favoriete tijdsbesteding in de trein. Terwijl je reist heb je tijd om heerlijk weg te duiken in een boek. Nu de treinen langzaam weer voller lopen,
wil NS de treinlezers stimuleren om met een boek op reis te gaan en biedt 5 euro korting op deze 10 boeken van Hollandse bodem.

Kies jouw favoriet en voeg de bijbehorende kortingscode toe bij stap 1 tijdens je bestelling. De actie loopt van 4 september t/m 31 oktober 2020.

Profiteer van 5 euro korting op deze boeken:

Top 10 Kortingscode   NS boeken met korting
Alle tijd 90411004
Als je de stilte ziet BS4345
Mijn vaders hand 90411005 
Tropenbruid 90411001
Uit het leven van een hond 90410993
Suikerbastaard SB1462607
Verzwegen 90410992              
Viktor 90411006 
Wandellust 90411003 
Zilveren vleugels 90411002